Jeneratör Kontrol Cihazı Markaları

Jeneratörler akıllı cihazlardır. Jeneratör üzerindeki kontrol cihazları, onlarda fonksiyonu, onlarca parametreyi anlar, hesaplar, ayarlar ve kaydeder.

Jeneratörlerinizin yağ basıncını, su, blok, yağ, egzoz sıcaklıklarını, yakıt seviyesini, çalıştığında çektiği akımı, her fazdaki voltları ve çok daha fazlasını bu cihazlar üzerinden takip edebilirsiniz.

Hemen hemen tüm jeneratör kontrol cihazlarına uzaktan bağlantı yapabilirsiniz. Bu sayede cep telefonunuzdan yada uzaktan bilgisayarınızdan jeneratörünüzü çalıştırıp kapatabilir, çalışırken izleyebilir, olası arızaları yada durumları kaydedip istatistiğini tutabilirsiniz.

Türkiye’de jeneratör kontrol cihazı üretimi mevcuttur. Hatta Türkiye’deki üreticiler Çin dahil dünyadaki hemen hemen tüm ülkelere bu cihazları ihraç etmektedirler. Datakom ve Emko Türkiye’deki en kapsamlı jeneratör kontrol cihazı üreticileridir.

Dünyada diğer tanınmış jeneratör kontrol cihazı üreticileri ise, Deepsea , Comap , Woodaward, Deif, Siges ve Smartgen’dir.

Güçbir Jeneratör standart üretiminde Datakom marka kontrol cihazlarını kullanmaktadır. Opsiyonel olarak saydığımız tüm markaları da müşteri tercihi olması durumunda kullanmaktadır.