Jeneratör Kiralama

Son yıllarda jeneratör kullanımın artması neredeyse her evde ve işyerinde jeneratör olmasını beraberinde getirdi. Bunun sebebi günümüzde ne zaman elektrik kesintisi yaşanacağı konusunda herhangi bir bilgi olmaması ve aniden çalışmalarınızı durduracak elektrik kesintilerinin ortaya çıkması vardır. Ancak her insanın ekonomisi yeni bir jeneratör alarak evinin gerekli bölgesine kurdurmaya yetmemektedir. Bu sebeple jeneratör kiralama hizmeti tarafımızca verilerek belirli süre boyunca evinizin gerekli bölgesine kurulumu gerçekleştirilmektedir.

Güçbir Jeneratör tarafından sunulan jeneratör kiralama hizmeti 20 – 500 kWA gücünde jeneratörlerin sizlere teslimatına devam etmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek fiyat konusunda bizden teklif istemeniz uygun fiyatlarla jeneratör sahibi olmanızı kolaylaştıracaktır. Kiralayacağınız jeneratörün süresi herhangi bir şekilde uzun veya kısa olabilir. Bu süreye bağlı kalmaksızın firmamız ile görüşmelerinizi gerçekleştirerek fiyat teklifi almanızı öneriyoruz.

Güçbir Jeneratör Hangi Jeneratörleri Kiralıyor?

Güçbir Jeneratör tarafından benzinli veya dizel jeneratör türlerinden herhangi birini istediğiniz süre boyunca kiralama imkanınız bulunuyor. Bu doğrultuda aşağıda listelenmiş olan ürünlerden herhangi biri için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

  1. Kabinli veya Kabinsiz Jeneratör
  2. İsteğe Bağlı Kısa ve Uzun Süreli Jeneratör
  3. Araç Üstü Kiralık Jeneratör
  4. Araç Üstü Kabinli Kiralık Jeneratör
  5. Araç, Teknik Destek ve Kabinli Kiralık Jeneratör

Herhangi birini kiralamanız durumunda kurulumlarımız tarafımızca yıllardır bu sektöre hizmet veren deneyimli personellerimiz tarafından yapılacaktır. Aynı zamanda aldığınız hizmet ile ilgili yönergeler sizlere verilecek olup bu yönergeler doğrultusunda kullanım işleminizi herhangi bir zarara sebebiyet vermeden gerçekleştirebileceksiniz. Firmamız tarafından sizlere ücretten hariç olarak teknik destek imkanıda sunulacak ve bu teknik destek sayesinde en ufak arızada jeneratörleri en iyi şekilde bilen ekibimizden gerekli yardımları alabileceğinizi bilmelisiniz.