DOOSAN ( HD-HYUNDAI ) – GÜÇBİR İŞBİRLİĞİ BAŞLADI

Değerli müşterilerimiz

Güçbir Jeneratör olarak Güney Kore’nin en büyük motor üreticisi HD Hyundai Infracore(Doosan) ile gerçekleştirdiğimiz yeni bir OEM antlaşmamızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. 06.02.2024 tarihinde imzalanan anlaşma kapsamında, firmamız Hyundai (Doosan) motorlarlar ile ürettiği jeneratör gruplarını OEM olarak pazarlamak ve dağıtmak için birlikte çalışma kararı almıştır.

Bu stratejik işbirliği, Hyundai(Doosan) gibi üstün kaliteli ürünlerin, Markamız Güçbir Jeneratör gücüyle daha geniş bir küresel müşteri kitlesiyle buluşmasını sağlayacak. Müşterilerimize daha geniş bir ürün yelpazesi sunma ve sektördeki rekabet gücümüzü artırma hedeflerimize ulaşmamıza olanak tanıyacak.

Bu anlaşmanın, hem firmamıza hem de HD Hyundai Infracore (Doosan) için uzun vadeli başarılı bir iş birliğine işaret etmesini umuyoruz. Bu işbirliğinin her iki taraf için de karşılıklı fayda sağlayacağına inanıyoruz.
Sorumluluklarımızı tam olarak yerine getirerek, işbirliğimizin başarılı olmasını sağlayacak ve sektördeki konumumuzu daha da güçlendireceğimizden emin olabilirsiniz.

 

HD-HYUNDAI – GUCBIR OEM CERTIFICATE